لطفا پیش از تماس تلفنی موارد ذیل را مطالعه نمایید، در صورتی که پاسخ سوال خود را مشاهده نکردید سوال خود را از طریق ارسال پیام به پشتیبانی واتساپ اقدام فرمایید.

شماره واتساپ : 09190804027

در مواقع ضروری از جمله مشکلات وبسایت با دفتر پشتیبانی و ادرای رباتیک اول ارتباط برقرار کنید :   ( داخلی 9 ) 02191300089

نماد اعتماد اولین آیتم برای اطمینان بخشیدن به مشتریان عزیز است. نماد اعتماد نشان دهنده تایید احراز هویت اداره پست و وزارت صنعت و معدن میباشد. نمادهای اعتماد در پایینترین نقطه سایت های معتبر وجود دارد و قابل کلیک کردن و سنجش اعتبار این نشان است.

نماد اعتماد درگاه بانک پارسیان صنایع الکترونیک و رباتیک آروند (12868)

همچنین یک شرکت ثبت شده دارای اعتبار و اطمینان بیشتری نسبت به کسب و کارهای متفرقه دارد. در مرحله آخر میتوانید با ارتباط مستقیم از طریق شماره های تماس فروشگاه با پشتیبان های یک فروشگاه در ارتباط باشید.

  • ب دلیل حفظ نظم سفارشات و حقوق تمامی مشتریان عزیز، امکان انجام سفارشات بصورت فورس ماژور / اورژانسی / تلفنی / اضطراری / خارج از برنامه / حضوری و غیره برای این فروشگاه وجود ندارد

دوستان عزیز فرق نمیکنه شما در کدام استان یا شهرستان باشید. حتی دوستان تهرانی، زمان تحویل سفارش به دو بخش مختلف بستگی داره و باید جمع دو بخش رو در نظر بگیریم:

1) آماده سازی سفارش

به دلیل ترافیک و حجم کاری بالای فروشگاه، پردازش سفارشات حداقل 2 الی 4 روز زمان میبرد

2) ارسال سفارش

چاپار/تیپاکس: تهران و شهرهای شمالی یک روز کاری – سایر شهرها دو روزکاری
ترمینال اتوبوسرانی: متناسب با زمان حرکت اتوبوس از گرگان و رسیدن به شهر مقصد

باربری (وطن) : معمولا 2 الی 3 روز کاری

نکته: وبسایت رباتیک اول 24 ساعته و هفت روز هفته امکان ثبت سفارش را دارد ولی آماده سازی و ارسال سفارشات در روزهای 5شنبه و جمعه و تعطیلات رسمی و همچنین خارج از ساعات کاری 9 الی 15 متوقف خواهد شد. بنابراین در شروع هر روز کاری انبار فروشگاه چندین ساعت نسبت به زمان ثبت سفارشات عقب می باشد و سفارشات با توجه به زمان ثبت سفارش به همان ترتیب آماده و بسته بندی می شوند.

عموما شرکت های پست و چاپار و تیپاکس روز پنج شنبه نیمه تعطیل هستند و سرویس این شرکت ها در این روز نیز دچار مشکلاتی می باشد بنابر این در روزهای 5شنبه ارسال از طریق این روش مقدور نیست.

بعد از ثبت سفارش در سایت، شماره سفارش شما به صورت پیام کوتاه و ایمیل ارسال میگردد. مراحل بعدی ارسال سفارش از جمله کدهای رهگیری پست و تیپاکس نیز به همین طریق اطلاع رسانی خواهد گردید و نیاز به تماس نیست. علاوه بر این از طریق پشتیبانی واتساپ (09190804027) فروشگاه نیز پاسخگوی شما در این خصوص خواهیم بود.

پست: با وارد کردن کد رهگیری در سامانه رهگیری مرسولات اداره پست به نشانی newtracking.post.ir می توانید از وضعیت بسته خود مطلع گردید. دقت داشته باشید امکان تعیین روز و زمان تحویل در روش ارسال پستی وجود ندارد. همچنین توجه داشته باشید اطلاعات گیرنده دقیقا مطابق با آنچه شما در پروفایل کاربری خود ثبت کرده اید روی بسته ارسالی درج می گردد. به دلیل مسائل امنیتی کد پستی گیرنده در سامانه رهگیری پست صحیح نمایش داده نمی شود.

– تیپاکس: با وارد کردن شماره بارکد در قسمت «رهگیری مرسوله» در وبسایت شرکت تیپاکس به نشانی tipaxco.com می توانید از وضعیت بسته خود مطلع گردید.

باربری: شماره تلفن مربوط به موسسه باربری و کد بارنامه مربوطه، هر دو در برگه بارنامه درج شده اند. می توانید با تماس با موسسه باربری نسبت به انجام هماهنگی های لازم جهت دریافت بسته خود اقدام فرمایید. (برگه بارنامه خود را از طریق پشتیبانی واتساپ دریافت کنید)

** در صورتی که سفارشی ثبت کردین جهت مشاهده وضعیت مرسوله خود میتوانید از بخش رهگیری سفارشات نیز محصول خود را پیگیری کنید.

وضعیت سفارش:

در انتظار بررسی: سفارش در دست بررسی توسط فروشگاه جهت امکانسجی انجام سفارش می باشد. سفارش های در این وضعیت میتوانند توسط فروشگاه یا مشتری لغو گردند.

در انتظار پرداخت: شماره کارت به همراه مبلغ فاکتور پیامک گردیده و در انتظار پرداخت توسط مشتری می باشد.موجودی کالاها در این وضعیت به مدت 24 ساعت برای این خرید حفظ شده و در صورت عدم پرداخت در این زمان، لغو میگردند و لازم است مجددا ثبت سفارش صورت پذیرد.لطفا تا زمان تایید سفارش توسط فروشگاه اقدام به واریز وجه نفرمایید و پس از واریز حتما از طریق ایمیل تصویر فیش واریزی و شناسه سفارش را ارسال نمایید.

درحال انجام: سفارش توسط مشتری پرداخت گردیده و در انتظار واحد اداری(ساعات اداری) جهت انتقال به انبار می باشد.

بسته بندی: سفارش در انبار و در حین آماده سازی می باشد. این پروسه بین سه ساعت تا یک روز کاری زمان می برد. و یا سفارش به شرکت حمل مورد درخواست مشتری ارسال گردیده است ولی ساعت اداری فروشگاه جهت تغییر وضعیت سفارش تمام شده است.

ارسال شده: سفارش به شرکت حمل مورد درخواست مشتری ارسال گردیده است. دریافت قبض های پستی و بارنامه ها (یک روز) زمان میبرد که البته تاخیری هم در دریافت کالا ایجاد نخواهد کرد و کد رهگیری مرسوله پیامک و ایمیل شده و در تاریخچه سفارش نیز درج میگردد.

بله، کلیه قیمت ها و موجودی سایت به روز هستند. بنابراین نیازی به تماس بابت به روز بودن قیمت ها و وضعیت موجودی کالاها نمی باشد.

در صورتی که کالای مورد نظر خود را در سایت پیدا نمیکنید لطفا از طریق واتسآپ مشخصات یا تصویری از آنرا ارسال نمایید

در صورتی که وضعیت موجودی کالای مورد نظر شما “موجود نمی باشد” درج گردیده است، دکمه “به من اطلاع بده” رو در صفحه همان کالا بزنین و با درج شماره موبایل و ایمیل خود به محض موجود شدن برای شما پیامک اطلاع رسانی ارسال میگردد. ثبت این درخواست ها در تسریع فرایند موجود شدن کالا موثر خواهد بود.

تمامی قیمت ها با حاشیه سود بسیار کم به قیمت پخش عمده درج شده است و تمامی قیمت ها به روز میباشند، در بعضی از مواقع در صورتی که مبغ نهایی خرید شما بالا باشد (بالای 10میلیون تومان) لطفا گزینه پرداخت کارت به کارت را انتخاب کرده و سپس از بخش پشتیبانی درخواست بررسی جهت امکان یا عدم امکان تخفیف مازاد دهید.

لذا توجه فرمایید امکان تخفیف بیشتر همیشگی نیست و حتما باید ثبت سفارش انجام داده باشید تا بررسی شود.

بانک قرض الحسنه مهر ایران : به نام کیوان قاسمی
شماره کارت
6063731091187758
⁦▪️⁩⁦
شماره شبا:
IR410600621670403942899001
⁦▪️⁩
شماره حساب:
6216-704-3942899-1

پس از پرداخت وجه لطفا تصویر فیش واریزی را از طریق پشتیبانی واتساپ (09190804027) ارسال نمایید.

به دلیل سفارشات بالا و صف فروش امکان پردازش سفارشات به صورت حضوری مقدور نمیباشد لذا خواهشمندیم تمامی سفارشات خود را به صورت آنلاین ثبت کنید.

پیگیریهای حضوری باعث تداخل در امر پردازش و بسته بندی همکاران عزیز خواهد شد.

همانطور که در نظر دارید فروشگاه رباتیک اول فقط به صورت فروش عمده فعالیت دارد، همچنین تمامی قطعات الکترونیکی تست شده ارسال میشوند.

با توجه به حجم بالای سفارشات، امکان مرجوعی سفارش شما به دلیل اشتباه در درج سفارش امکان پذیر نمیباشد، لذا در ثبت سفارش توجه کامل به عمل بیاورید.

*احتراما امکان ثبت سفارش تلفنی و واتساپی به دلیل حجم زیاد سفارشات و خطای انسانی در ثبت سفارشات امکان پذیر نمیباشد.

قوانین رنگبندی: تمامی قطعاتی که رنگ بندی دارند به صورت رندم و موجودی انبار ارسال میشود و رنگهای تکراری در سفارش طبیعی است. تنها در صورت هماهنگی و درج توضیحات در سفارشات و تایید همکاران انبار امکان ارسال رنگ خاص مقدور خواهد بود.

قوانین لوازم الکترونیکی: تمامی قطعات الکترونیکی در مرکز پردازش تست شده و در صحت و سلامت کامل برای همکاران عزیز ارسال خواهد شد.

قوانین سایزبندی: محصولاتی که دارای سایزبندی هستن در سایت درج شده اند، حتما در انتخاب سایز مناسب از جمله جعبه ابزارها دقت فرمایید.

بسته های شگفت انگیز ویژه مدرسین

برای صرفه جویی در زمان شما مدرسین عزیز و موسسات آموزشی تعدادی بسته آموزش رباتیک آماده را در سایت در نظر گرفتیم

 بسته پایه  مکانو 1 مکانو 3  مکانو 4
خرید عمده پک رباتیک ویژه مدرسین رباتیک خرید عمده پک رباتیک ویژه مدرسین رباتیک