رباتیک آروند تولید و پخش سازه و قطعات رباتیک دانش آموزی

پشتیبانی واتسآپ 4027-080-0919
سوالات متداول1400-11-01T19:07:38+03:30

لطفا پیش از تماس تلفنی موارد ذیل را مطالعه نمایید، در صورتی که پاسخ سوال خود را مشاهده نکردید سوال خود را از طریق ارسال پیام به پشتیبانی واتساپ اقدام فرمایید.

شماره واتساپ : 09190804027

نماد اعتماد اولین آیتم برای اطمینان بخشیدن به مشتریان عزیز است. نماد اعتماد نشان دهنده تایید احراز هویت اداره پست و وزارت صنعت و معدن میباشد. نمادهای اعتماد در پایینترین نقطه سایت های معتبر وجود دارد و قابل کلیک کردن و سنجش اعتبار این نشان است.

نماد اعتماد درگاه بانک پارسیان صنایع الکترونیک و رباتیک آروند (12868)

همچنین یک شرکت ثبت شده دارای اعتبار و اطمینان بیشتری نسبت به کسب و کارهای متفرقه دارد. در مرحله آخر میتوانید با ارتباط مستقیم از طریق شماره های تماس فروشگاه با پشتیبان های یک فروشگاه در ارتباط باشید.

*امکان انجام سفارشات بصورت فوری / حضوری (حتی شهر تهران) و غیره برای این فروشگاه وجود ندارد .

دوستان عزیز انبار فروشگاه در مرکز کارگاه تولیدی در شهر زیبای گرگان استان گلستان واقع است و دفتر تهران دارای انبار و موجودی نمیباشد تمامی سفارشات عمده یا تک فروشی از مرکز تولیدی ارسال میگردد و زمان تحویل سفارشات به دو بخش زیر بستگی داره.

1) زمان آماده سازی سفارش در انبار فروشگاه

سفارشات هر روز ساعت 8 صبح به واحد انبار و بسته بندی ارجاع شده و سفارشات بعد از ساعت 8 به روز آینده موکول خواهند شد.

فروشگاه در روزهای پنجشنبه و جمعه تعطیل میباشد و تمامی سفارشات ثبت شده در روزهای تعطیل ،بین التعطیلین و عید نوروز ، در روزها کاری بعد پردازش و ارسال میگردد.

نکته مهم در خریدهای عمده همکاران عزیز:

مدت زمان آماده سازی سفارشات عمده فروشی در انبار فروشگاه – بیش از 10 نوع کالا – به دلیل ترافیک بخش عمده فروشی ممکن است 1 الی 3 روز زمانبر باشد و این زمان صرف آماده سازی سفارشات شما و همکاران دیگرخواهد شد لذا از ثبت سفارشات عمده و عجله ای جدا خودداری فرمایید.

به طور مثال در یک لیست سفارش همکار، بدیهی است ثبت سفارش 200 موتورگیربکس سیمدار نیاز به صرف زمان برای انجام اتصال ، تست دارد و این زمان و دقت برای شما نیز صرف خواهد شد. از صبر و شکیبایی شما متشکریم.

2) روش ارسال و حمل

*توجه1: تمامی زمان های اعلام شده به معنی زمان تحویل پس از ارسال کالا و خروج از انبار میباشد که توسط پیامک “بسته شما بسته بندی و ارسال گردید” توسط سایت اطلاع رسانی میگردد.

*توجه2: مدت زمان رسیدن مرسوله پستی به شهر شما رابطه مستقیم با مسافت و همچنین عملکرد صحیح اداره مربوطه (پست، تیپاکس و چاپار) دارد، لذا زمان اعلامی حدودیست و مسئولیت تاخیرهای احتمالی با فروشگاه روبویونیک نمباشد.

تیپاکس/چاپار : معمولا تهران 1 روز کاری پس از خروج از انبار – سایر شهرها حدودا دو روزکاری
پست پیشتاز: معمولا تهران 1 روز کاری و دیگر شهر ها تا 3 روز کاری پس از خروج از انبار

*توجه3: وبسایت رباتیک اول 24 ساعته و هفت روز هفته امکان ثبت سفارش را دارد ولی آماده سازی و ارسال سفارشات در روزهای 5شنبه و جمعه و تعطیلات رسمی ، بین التعطیلین و همچنین خارج از ساعات کاری 9 الی 14 متوقف خواهد شد. بنابراین در شروع هر روز کاری انبار فروشگاه چند ساعت نسبت به زمان ثبت سفارشات عقب می باشد و سفارشات با توجه به زمان ثبت سفارش به همان ترتیب آماده و بسته بندی می شوند.

بعد از ثبت سفارش در سایت، شماره سفارش شما به صورت پیام کوتاه و ایمیل ارسال میگردد. مراحل بعدی ارسال سفارش از جمله کدهای رهگیری پست و تیپاکس نیز به همین طریق اطلاع رسانی خواهد گردید و نیاز به تماس نیست. علاوه بر این از طریق پشتیبانی واتساپ (09190804027) فروشگاه نیز پاسخگوی شما در این خصوص خواهیم بود.

پست: با وارد کردن کد رهگیری در سامانه رهگیری مرسولات اداره پست به نشانی newtracking.post.ir می توانید از وضعیت بسته خود مطلع گردید. دقت داشته باشید امکان تعیین روز و زمان تحویل در روش ارسال پستی وجود ندارد. همچنین توجه داشته باشید اطلاعات گیرنده دقیقا مطابق با آنچه شما در پروفایل کاربری خود ثبت کرده اید روی بسته ارسالی درج می گردد. به دلیل مسائل امنیتی کد پستی گیرنده در سامانه رهگیری پست صحیح نمایش داده نمی شود.

– تیپاکس: با وارد کردن شماره بارکد در قسمت «رهگیری مرسوله» در وبسایت شرکت تیپاکس به نشانی tipaxco.com می توانید از وضعیت بسته خود مطلع گردید.

باربری: شماره تلفن مربوط به موسسه باربری و کد بارنامه مربوطه، هر دو در برگه بارنامه درج شده اند. می توانید با تماس با موسسه باربری نسبت به انجام هماهنگی های لازم جهت دریافت بسته خود اقدام فرمایید. (برگه بارنامه خود را از طریق پشتیبانی واتساپ دریافت کنید)

** در صورتی که سفارشی ثبت کردین جهت مشاهده وضعیت مرسوله خود میتوانید از بخش رهگیری سفارشات نیز محصول خود را پیگیری کنید.

وضعیت سفارش:

در انتظار بررسی: سفارش در دست بررسی توسط فروشگاه جهت امکانسجی انجام سفارش می باشد. سفارش های در این وضعیت میتوانند توسط فروشگاه یا مشتری لغو گردند.

در انتظار پرداخت: شماره کارت به همراه مبلغ فاکتور پیامک گردیده و در انتظار پرداخت توسط مشتری می باشد.موجودی کالاها در این وضعیت به مدت 24 ساعت برای این خرید حفظ شده و در صورت عدم پرداخت در این زمان، لغو میگردند و لازم است مجددا ثبت سفارش صورت پذیرد.لطفا تا زمان تایید سفارش توسط فروشگاه اقدام به واریز وجه نفرمایید و پس از واریز حتما از طریق ایمیل تصویر فیش واریزی و شناسه سفارش را ارسال نمایید.

درحال انجام: سفارش توسط مشتری پرداخت گردیده و در انتظار واحد اداری(ساعات اداری) جهت انتقال به انبار می باشد.

بسته بندی: سفارش در انبار و در حین آماده سازی می باشد. این پروسه بین سه ساعت تا یک روز کاری زمان می برد. و یا سفارش به شرکت حمل مورد درخواست مشتری ارسال گردیده است ولی ساعت اداری فروشگاه جهت تغییر وضعیت سفارش تمام شده است.

ارسال شده: سفارش به شرکت حمل مورد درخواست مشتری ارسال گردیده است. دریافت قبض های پستی و بارنامه ها (یک روز) زمان میبرد که البته تاخیری هم در دریافت کالا ایجاد نخواهد کرد و کد رهگیری مرسوله پیامک و ایمیل شده و در تاریخچه سفارش نیز درج میگردد.

بله، کلیه قیمت ها و موجودی سایت به روز هستند. بنابراین نیازی به تماس بابت به روز بودن قیمت ها و وضعیت موجودی کالاها نمی باشد.

در صورتی که کالای مورد نظر خود را در سایت پیدا نمیکنید لطفا از طریق واتسآپ مشخصات یا تصویری از آنرا ارسال نمایید

در صورتی که وضعیت موجودی کالای مورد نظر شما “موجود نمی باشد” درج گردیده است، دکمه “به من اطلاع بده” رو در صفحه همان کالا بزنین و با درج شماره موبایل و ایمیل خود به محض موجود شدن برای شما پیامک اطلاع رسانی ارسال میگردد. ثبت این درخواست ها در تسریع فرایند موجود شدن کالا موثر خواهد بود.

تمامی قیمت ها با حاشیه سود بسیار کم و عمده فروشی است و تمامی قیمت ها به روز میباشند و در صورتی که مبلغ نهایی خرید شما بالای 5 میلیون تومان باشد فروشگاه به صورت هوشمند تخفیف هایی در سبد خرید اعمال خواهد کرد.

لذا توجه فرمایید امکان تخفیف بیشتر نمیباشد.

پس از ثبت سفارش، شماره سفارش خود را جهت تایید به شماره واتساپ 09190804027 ارسال نمایید.
پس از تایید واحد فروش نسبت به پرداخت سفارش خود اقدام کنید. و فیش واریزی را به واتساپ پشتیبانی ارسال نمایید.

شماره حساب ها جهت تسویه حساب:

نام حساب : خانم نغمه عامریان

شماره کارت : 6063731114924328

نام بانک : قرض الحسنه مهر ایران

شماره شبا :IR570600621679709064794001

پردازش تمامی سفارشات منوط بر تسویه حساب خواهد بود لذا پس از انتقال وجه عکس فیش واریزی را به شماره واتس آپ 09190804027 به همراه شماره سفارش خود ارسال فرمایید.

به دلیل سفارشات بالا و صف فروش امکان پردازش سفارشات به صورت حضوری مقدور نمیباشد لذا خواهشمندیم تمامی سفارشات خود را به صورت آنلاین ثبت کنید.

پیگیریهای حضوری باعث تداخل در امر پردازش و بسته بندی همکاران عزیز خواهد شد.

همانطور که در نظر دارید فروشگاه رباتیک اول فقط به صورت فروش عمده فعالیت دارد، با توجه به حجم بالای سفارشات، امکان مرجوعی سفارش پس از ارسال نمیباشد، لذا در ثبت سفارش توجه کامل به عمل بیاورید.

*احتراما امکان ثبت سفارش تلفنی و واتساپی به دلیل حجم زیاد سفارشات و خطای انسانی در ثبت سفارشات امکان پذیر نمیباشد.

قوانین رنگبندی: تمامی قطعاتی که رنگ بندی دارند به صورت رندم و موجودی انبار ارسال میشود و رنگهای تکراری در سفارش طبیعی است. تنها در صورت هماهنگی و درج توضیحات در سفارشات و تایید همکاران انبار امکان ارسال رنگ خاص مقدور خواهد بود. و امکان مرجوعی به دلیل رنگ بندی وجود ندارد

قوانین لوازم الکترونیکی: به صورت کلی امکان مرجوعی لوازم برقی نمیباشد اما تمامی دسته های کنترلی و موتورگیربکس های سیمدار در مرکز پردازش تست شده و در صحت و سلامت کامل برای همکاران عزیز ارسال خواهد شد.

قوانین سایزبندی: محصولاتی که دارای سایزبندی هستن در سایت درج شده اند، حتما در انتخاب سایز مناسب از جمله جعبه ابزارها دقت فرمایید. در صورت نیاز حتما قبل از خرید از ابعاد مورد نظر با واحد فروش اطمینان حاصل فرمایید در صورت اشتباه در سایز بندی هزینه حمل و نقل مرجوعی و ارسال مجدد به عهده خریدار محترم میباشد.

خریدهای اشتباه:

فقط امکان تعویض جعبه ابزار به تعداد زیر 12 عدد امکان پذیر است و هزینه های ارسال به صورت کامل به عهده خریدار عزیز است. توجه فرمایید سلامت کامل جعبه ابزار ملاک اصلی پذیرش مرجوعی است.

شکستگی جعبه ابزار:

در هنگام حمل و نقل به ویژه از روش پست امکان شکستگی احتمالی جعبه ابزار میباشد لذا پیشنهاد ما ارسال توسط باربری و چاپار/تیپاکس است . تمامی سفارشات به صورت پیشرفض بیمه خواهند بود و موسسه یا اداره حمل کننده ضامن و مسئول بار ارسالی است .

بسته های شگفت انگیز ویژه مدرسین

برای صرفه جویی در زمان شما مدرسین عزیز و موسسات آموزشی تعدادی بسته آموزش رباتیک آماده را در سایت در نظر گرفتیم

 بسته پایه  مکانو 1 مکانو 3  مکانو 4
خرید عمده پک رباتیک ویژه مدرسین رباتیک خرید عمده پک رباتیک ویژه مدرسین رباتیک